Ámos 2

Pokud se nahrají aktualizace tak je potřeba počítač s Windows restartovat to zná každý, a na stejném systému funguje vesmír a život, za posledních tisíc let došlo k obrovskému nárůstu aktualizací u času a prostoru ve kterém jako lidi existujeme, a tak je zde logicky i mnoho restartování u času a prostoru.

Jakmile jsme začali běžně používat elektřinu a později i baterie a akumulátory, tak následkem bylo veliké urychlení evoluce a následkem bylo veliký nárůst restartování u mnoha systémů, potom přišla digitalizace, která začala s další evoluční vlnou, která vše rychle restartuje, a tak se rychle staré za nové nahrazuje.

Jsme právě v času a prostoru kdy přichází umělá inteligence spojená s virtuální realitou a globalizací, pandemie Covid-19 je následek velikých rychlých systémových změn na které jsme nebyli evolučně připravení a se kterými si proto neumíme poradit. Co bylo to už nezměníme a o tom co bude bohužel nic nevíme!

Jsme v situaci pilota, který řídí vojenskou stíhačku ve válce a nemůže si dovolit amatérsky chybovat, vše se zrychlilo natolik že náš inteligentní mozek už nestačí zvládat obrovské množství informací a problémů, a tak se logicky psychicky hroutí!

Zhroucení psychiky už postihlo i naše mocné a bohaté elity, a tak zde jsou často vyhlašovány výjimečné stavy, jako bychom byli dva roky ve světové válce. Noste respirátory, dezinfikujte si ruce, nepřibližujte se k sobě blízko, nechte se otestovat, nechte se očkovat, omezte na minimum pohyb mimo váš byt, nechoďte do školy, nechoďte do restaurací, necestujete do ciziny atd. 

Nebude to už evolučně trvat dlouho a pro zajištění funkčnosti a bezpečnosti začne nahrazování lidí za stroje a programy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace násilně přemístí do rezervací, kde budou pod dohledem umělé inteligence a robotů, návrat zpět do kulturní civilizace už nebude pro lidi možný.

Jakýkoli odpor proti přemístění lidí do rezervací bude naivní a marný, v rezervacích se oddělí muži od žen a postaví se tam veliké plynové komory a veliká krematoria, lidi zde dostanou pod kůži identifikační čipy a na čelo se jim vytetují QR kódy.

V rezervaci se nekvalitní genetický materiál eliminuje v plynových komorách po milionech už při příjezdu do rezervace, podobnost s nacistickými koncentráky je logická, proč pracně a draho vymýšlet to, co je už dávno nacisty vymyšleno a otestováno, nejsou na světě už egoističtí hříšníci, tak zde není logicky ani pekelný konzumní očistec, ve kterém je dobrota jenom žebrota!

Leave a Reply