Ano, čas úspěšného profesionála je velmi drahý

Proč neustále zanikají; kultury, civilizace, organizace, podniky, unie atd. příčinou je vždy to že na místech kde mají být profesionálové jsou amatéři, slepý nemůže vést slepé o tom je každá krize u ekonomiky a ideologie, reklama to je obrazně podřezávání větve, na které sedí elita. Dobré zboží nepotřebuje reklamu a špatnému zboží nepomůže ani drahá reklama, komu není rady tomu není pomoci, neustále je to stejný příběh o srážce s blbci v očisti, podívejme se třeba na chybná pravidla v tomto konzumním očistci.

Chybná pravidla z nás udělali hříšné čerty, co myslí nejvíce na samé čertoviny, jako je reklama, která klame cizí čerty. Všichni v konzumním pekle spěchají, a tak nemají čas na to být profesionály, a tím se z nich stávají amatéři co pracují za ubohou mzdu. Podívejme se na průměrného čerta v EU s odstupem padesáti let po jeho smrti, co zbylo z jeho práce, čas odhalil najednou to, že jeho celoživotní práce neměla žádnou hodnotu pro společnost, pracujeme v EU jenom proto že potřebujeme mít peníze na uspokojení základních potřeb.

Čím více vyděláváme peněz tím i více peněz utrácíme, většina čertů tak žije od výplaty k výplatě a pokud nemohou dlouho pracovat tak se z nich brzo stávají bezdomovci, peníze se tak stali tvrdou drogou pro čerty v očistci a pro peníze zde jsou logicky konflikty a války. U všeho se mění jenom povrch podle situace a organizace, pod povrchem je ale pořád amatérismus.

Podívejme se třeba na to, že utrácíme čas a peníze za hlouposti a pitomosti, následkem jsou logicky dluhy, které z nás dělají ubožáky, nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde už pro čerty v konzumním pekle nebude, často je mediálně slyšet to že vzniknou nová pracovní místa, a tak zde nebude v EU nezaměstnanost, nebo je slyšet to, že kdo chce ten si práci najde. Pokud robot dokáže dělat to co umí dělat čert a bude to dělat profesionálně a levně tak to bude logicky jistě znamenat to že jedinou nadějí čertů je to že budou moci odejít nazí z pekelné civilizace do přírodního ráje.

Napsat komentář