Ano, čím větší hříšník tím větší je i jeho ego

Léčit a vyléčit o tom je realita, lidi psychicky onemocněli egoismem tím, že znají zlou realitu, je třeba je lidi vyléčit tím, že se lidi odstřihnou od zlé reality, není příčina tak není ani následek, realita je obrazně bolavý zub, který se musí vytrhnout. Tak jako jsme závislí na vzduchu a potravě tak jsme i závislí na egoismu, léčíme následky a neléčíme příčinu, pokud naše podvědomí a vědomí nebude znát realitu, tak zde nebude ani egoismus. Jablko poznání dobrého a zlého to je poznání existenční reality, která je založená na ekonomice a konkurenci.

Pokud chceme být v ráji, musíme mozek pomocí GVKB čipu trvale odříznout od zlé reality, v iluzorní realitě můžete konat násilí na sobě a svém okolí a nic se vám za to nestane, je to jenom GVKB svět iluzí, v realitě je za chyby trest. Moderní doba je spojená s automatizací a optimalizací, člověk nemůže stát zbaběle opodál a být zaostalým systémem, který není připojený na řídící centrální GVKB systém. Z lidí se stanou GVKB loutky na dálkové ovládání, takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy, už zde nebude možné násilí v rovině fyzické a psychické.

Všechny snahy o to změnit svět pomocí; sekty, náboženství, politiky, mafie, reklamy, filosofie, ekonomiky, vědy, techniky, dogmat, kultů, pohádek, umění, atd. se ukázali jako marné a naivní, naším nepřítelem je poznání reality, máme moc veliké ego, které mu otrocky sloužíme, není egoismus, nejsou problémy. Všude slyšíme to je moje; teritorium, podnikání, rodina, auto, práce, věc, atd. ego chce vše ovládat, a tím vzniká očistec, protože ten druhý má taky ego.

Mnoho let studuji myšlení a jednání velikých egoistů, za velikým egem jsou vždy hříšné závislosti, čím větší hříšník tím větší je i jeho ego. Nemusíme už hříšné kacíře eliminovat násilně fyzicky pomocí upálení na hranici, nebo jinak, stačí jim dát do hlavy GVKB čip s umělou inteligencí, čip vymaže mozek a nahraje do mozku GVKB operační systém, bude to restart, který z čerta udělá anděla. Takto zanikne konzumní egoistické peklo, a bude zde na věčné časy altruistický ráj. Jako první dostanou do hlavy čipy příživníci a vězni, takto na tomto levném genetickém materiálu, otestujeme GVKB čipy a po optimalizaci, dostanou čipy i vysokoškoláci a elita, nikdo nebude stát zbaběle stranou.

Author: admin