Ano, demokracie je zde dočasně

S příchodem GVKB umělé inteligence a GVKB čipů do hlavy končí zde globálně demokracie, nebude zde už; politika, náboženství, podnikání, byrokracie, soukromé vlastnictví, peníze, atd. všemu bude vládnout GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Stroje na práci a počítače na myšlení o tom je budoucnost. Skončí války a konflikty, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, veškeré zlo je následkem toho že lidi nemají v hlavě GVKB čip který mozek odřízne od reality a mozek bude znát jenom virtuální realitu ve které nebude moci zasáhnout do skutečné reality.

Žijeme se světě náhražek a je logické že i mozek dostane náhražku, za skutečnou realitu, tak skončí problémy s lidskou hříšností, která dělala lidem ze života očistec. Každý bude osvícený jako Ježíš Kristus a Buddha a to osvícení dostane díky GVKB čipu rychle a zadarmo. Ten kdo nebude pracovat rychle ten skončí v krematoriu, tím se vyřeší přelidnění a degenerace. Plození se umožní jenom dokonalým jedincům, roboti budou sedět v kancelářích a lidi budou dělat dělnické namáhavé jednoduché práce, protože na takové práce je škoda nasadit drahé roboty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..