Ano, dezinformace zde jsou dočasně

Jakmile bude robot prezident vyznamenávat roboty, tak už zde nebude potřeba používat dezinformace, které dělali z lidí hlupáky a chudáky. Takto globálně na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, na myšlení a práci zde budou počítače a roboti, lidi se z civilizace odsunou do rezervace, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Lidi zde byli jenom testovací evoluční verzí a finální verzí budou inteligentní autonomní roboti na baterky. Veliké změny probíhají pomalu a tak se nám může zdát to, že se nás to zatím netýká a že nás roboti nahradí až za velmi dlouhou dobu. 
 
Neustále je nám tvrzeno to, že jsou roboti drazí a hloupí proto se nevyplatí je ve velkém nasadit, to samé se tvrdilo i o počítačích před padesáti lety, dneska si bez počítačů neumíme představit život. Je zde mnoho debat o umělé inteligenci, programátoři žijí v představě, že se dá umělá inteligence naprogramovat, umělou inteligenci nejde naprogramovat, jde jí jenom spustit a ona se už sama optimálně naprogramuje. Umělá inteligence to je databáze, která se neustále podle situace aktualizuje a optimalizuje, jde o práci s daty, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce! 
 
Pokud se geniálním rodičům narodí geniální dítě a to dítě se dostane omylem na výchovu opicím, tak z toho dítěte v dospělosti nic nebude, tam kde je bída a zaostalost, tam se rodiče nevěnují výchově svých dětí a tím se společnost dostává do začarovaného kruhu bídy a zaostalosti. Každá vláda má peníze na armádu, která je zde už zcela zbytečná, a nemá peníze na výchovu dětí, aby se z dětí stali hodnotní lidé, co nelžou a nekradou, komu není rady, tomu není pomoci, a proto lidi jistě evolučně skončí v GVKB rezervaci pod dohledem robotů.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..