Ano, díky EU se budeme mít líp

Ano, náš stát investuje mnoho do toho, co vůbec nepotřebuje. Zakopaný pes je v tom, že zde není EU ekonomická kontrola, která by mohla popravovat lidi, co plýtvají státními penězi, na to co stát vůbec nepotřebuje, a tato kontrola by popravila i; prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, atd. pro nikoho v EU by zde nebyla možná imunita! Když se zavedlo u nás moderní EET proč to samé v EU zavést i na státy, každý státní výdaj by se odesílal do EU centra a to by kontrolovalo jestli náhodnou stát neplýtvá penězi. Došlo by k ořezávání výdajů na kost, počest státních zaměstnanců by se snížil v EU o 99%, minimalizovali by se v EU armády. 

Nebyli by zde už státní zaměstnanci co jsou staří a nemocní, ten kdo by pracoval pomalu nebo chyboval, ten by dostal výpověď bez zlatého padáku. Platy by se v EU státní zaměstnancům snížili tak, aby odpovídali platům co mají lidi co nejsou státními zaměstnanci. Zrušila by se ochranka pro prezidenta, a prezident by neměl ani služebního řidiče a služební auto, jezdil by do zaměstnání svým autem, které by si sám řídil. Zrušilo by se i vládní letadlo, a prezident by létal první třídou, jako každý jiný cestující. Zrušil by se zámek co má k dispozici náš prezident, a vila kterou má k dispozici prezident, prezident by bydlel v činžovním domě v 3+1 na sídlišti jako každý jiný obyčejný člověk. 
 
Zrušila by se sociální podpora pro lidi, každý si může našetřit na dobu, kdy bude na tom zle, stát není zaopatřovací ústav pro příživníky, co se neumí přizpůsobit konzumní kultuře. Zůstali by v EU jenom starobní důchody které by se vypláceli od 65 let, invalidní důchody by se zrušili, stát by zrušil podporu školám, kdo chce chodit do školy ať chodí do soukromé školy a studium si sám zaplatí v plné ceně, zrušila by se státní podpora pro zdravotnictví, nemáš peníze na to si zaplatit zdravotní péči v EU, tak máš smůlu lidí je v EU jako much. Každý člověk v EU by dostal monitorovací EU obojek, aby zde byla kontrola toho, kde každý je, a jestli někdo není náhodou tam, kde nemá být, statisticky 99% vandalství a kriminality je spojeno s tím, že je člověk tam, kde nemá správně být. 
 
Zrušili by se vojenské přehlídky, vyznamenávání lidí, výstavba pomníků za státní peníze, kladení věnců, ekonomická podpora politických stran, atd. zavedli by se v EU veliké odměny za to, že někdo přijde na to, jak by mohl stát ušetřit na něčem státní peníze, aniž by se ohrozila funkčnost fungování státu, vše by se v EU digitalizovalo a optimalizovalo. Soudy by dávali pokuty, nebo by lidi popravovali, vězení by se v EU zrušila, lidí je v EU jako much a není ekonomické vynakládat veliké peníze na vězení, a jiné sociální hlouposti. To vše by vedlo k tomu že by se lidi v EU měli líp. Jak si to uděláme takové to i v EU budeme mít, už zde bylo dost chyb, ze kterých se vláda nepoučila.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..