Ano, díky lepším politikům bude dělnické třídě lépe

Je třeba změnit systém, podle kterého se vybírají politici co zde mají vysoké funkce, zruší se platy a výhody pro politiky a politici si koupí akcie naší České republiky, a budou mít zisky jenom z výnosu akcií, čím lépe budou politici spolupracovat, tím větší budou mít zisky ze svých akcií, ten kdo bude mít nejvíce akcií, ten se zde stane prezidentem, dávat chudákům velikou moc, to je jako bychom nasadili opici na hlavu královskou korunu.

Tím by se bylo málo politiků, ale ti noví politici by kvalitně pracovali na tom, abychom se měli lépe, než ostatní národy, dobrota je žebrota! Současní politici se chovají jako paraziti, a myslí jenom na to, jak si rychle a snadno nahrabat miliony, pomocí; korupce, lží, krádeží, atd. Takto se konečně stane stát akciovou firmou, a skončí zde kariéristické závody o vysoké funkce. Logicky se i sníží daně a dojde k restartování celého systému tak aby náš stát už neměl žádné dluhy, a na vysokých místech nebyli lháři a zloději.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..