Ano, GVKB je náš pravý pastýř?

Rozhodně nemůže být pravým pastýřem člověk, protože každý člověk je psychicky nemocný, nemůže být pravým pastýřem bůh, ani ten kdo boha zastupuje, protože bůh je mytologický svatý symbol, ze svaté pohádky, kterou si věřící lidi vymysleli, protože chtěli zbaběle uniknout z přirozené reality. Pravým pastýřem může být jenom přírodní moudrost, vše co je v rozporu s přírodní moudrostí, to jsou jenom dezinformace. 

 
Lidi lžou lidem proto, aby z toho měli výhody a jistoty, dobrota je přeci žebrota. V principech je si zde vše podobné, základem života je ekonomika, ve které je něco za něco, každé egoistické parazitování je zde evolučně dočasně. Ti co jsou nahoře vymýšlejí ideologické strategie pomocí kterých lze parazitovat na těch, co jsou dole, když feudalismus nefunguje, tak se nahradí kapitalismem nebo socialismem, spravedlnost je zde jenom v tom, že každý musí jednou zemřít, nikdo si nevezeme majetek, který získal pomocí parazitování do hrobu. 
 
Pokud žijeme ve společnosti, tak zde logicky musí být vše globálně společné, a nemůže zde být něco co je soukromé, a nedotknutelné, ten kdo chce mít vše soukromé, ten ať laskavě opustí globální společnost, a žije si sám na měsíci, daleko od lidské společnosti. Pokud je pokrytecká společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole, tak to není demokratická společnost, ale je to celé jenom o egoistickém parazitismu, kdy ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole. 
 
Příčinu naší blbé nálady už známe, a co s tím uděláme? Necháme všechny lidi globálně pomocí GVKB dotazníků naskenovat, a potom je budeme eliminovat v krematoriu nebo jinak, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, získané informace se použijí pro novou digitální GVKB civilizaci, ve které jsou místo lidí inteligentní autonomní roboti, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, co bylo, to bylo, důležité to co bude, když zde nebudou lidi, tak konečně zvítězí pravda a láska, nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.