Rubriky
Hříchy

Ano, hříšníci už nebudou lhát a krást

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Heslo policie pomáhat a chránit, by se mělo změnit na kontrolovat a pokutovat, selhání kontroly která optimálně pokutuje je globální problém, starý mnoho století, potřebujeme policejní roboty s umělou inteligencí, co budou mít neomezené pravomoci a budou moci pokutovat; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, milionáře, celebritu, ředitele, atd. nikdo nebude mít imunitu nebo výjimku, bude zde globální čipová totalita, založená na tom že každý bude očipován a tak bude pod globálním dohledem od narození do smrti.

Nezaplatíš vysokou pokutu v termínu, tak zde bude trest smrti, hříšníků je na světě už jako much, a podle toho se bude s hříšníky i jednat. Budou zde nové globální jednoduché optimalizované zákony a předpisy, každý bude zkoušen každoročně ze znalostí pravidel a předpisů, aby se nemohl vymlouvat, heslem policie bude padni komu padni, na koho trest pane ten má smůlu a nikdo mu nepomůže.

Nebudou zde už daňové ráje a inflace, a nebudou zde ani; mafie, prostituce, drogy, příživníci, kleptokracie, atd. takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné policejní časy. Nebude zde už potřeba drahá armáda, protože roboti zde zajistí hříšníkům dokonalou bezpečnost, hříšníci už nebudou lhát a krást, tak jako jsme zkrotily slony a používáme je v Indii na práci, tak zkrotíme i hříšníky a uděláme z nich za sto let svaté pokorné anděly.