Rubriky
Ego

Ano, i bez výhod lze žít

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, ten druhý je pokrytecký parazit. Konzumní civilizace proměnila opice na pokrytecké parazity, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest v tomto konzumním očistci. Veliké ekonomické krize a veliké války v nahotě odhalují to, že každý člověk je pokrytecký parazit, rozdělujeme lidi na úspěšné a neúspěšně ekonomické parazity.

Nestačí řešit naše chyby amatérsky a povrchně, je třeba řešit naše chyby profesionálně a do hloubky, jenom tak nám všem bude lépe na tomto světě. Přemístíme lidi globálně do GVKB rezervací a v civilizaci budou jenom roboti a GVKB umělá inteligence, člověk to je cvičená opice a proto patříme do rezervace, kde bude mít každý pokrytecký parazit holý zadek a bude jíst z ruky do huby, výhody dělají z lidí pokrytecké parazity.

Naše konzumní kultura je zde díky výhodám, jenže každý zisk je spojen se ztrátou, k jednomu se přiblížíme a tím se od jiného vzdálíme. Podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky (Cikán, Rom) co nechtějí profesionálně pracovat a platit tak veliké daně, a chtějí se jenom rychle rozmnožovat jako invazní druh, zde je jediným řešením přesunout tyto pokrytecké parazity do rezervace, kde budou mít holý zadek a žít z ruky do huby.

Víme že drogy lidem škodí, a snažíme se proto o to lidi chránit před drogami, výhody jsou tou nejhorší možnou drogou, a je třeba lidi ochránit před výhodami, tím že lidi globálně přemístíme do rezervací kde rostou banány.