Rubriky
Budoucnost

Ano, inflace stvořila konzumní očistec

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud je zde málo lidí, tak lidi mají velikou hodnotu, jakmile je zde lidí hodně, tak lidi mají malou hodnotu, podobné je to i se zbožím a službami, hodnotu u všeho určuje to, jestli je toho hodně nebo málo, mořské vody je hodně, a tak nemá žádnou hodnotu, pitné vody je málo a tak má pitná voda pro nás hodnotu. Pokud se zboží a služby zatíží daněmi a clem, tak následkem je stagnace odbytu zboží a služeb, reklama a půjčky nedokáže zvětšit odbyt zboží a služeb, je to jenom o tom, že něco dostane protekci.

Ta tvoje stránka na internetu nemá žádnou hodnotu, protože podobných stránek na internetu je miliony, jako mediální celebrita nemáš zde žádnou hodnotu, protože podobných mediálních celebrit je na světě miliony, atd. podívejme se na měnovou reformu v roce 1953, stát vytiskne nové peníze a staré peníze ztratí najednou rychle nečekaně hodnotu, o tom je inflace!

Nadnárodní korporace vyrobí inteligentní autonomní levné kvalitní GVKB roboty na akumulátory a najednou lidi ztratí zde globálně hodnotu, a tak lidi globálně skončí ve spalovně odpadků, jako konzumní odpad, je to jenom otázka inflace! Vysoké školy produkují levně a rychle lidi s titulem, a následkem je inflace u lidí s titulem, vysokoškoláků je zde jako sraček, a tak je vysoké vzdělání lidem už na hovno.

Tím, že se začali levně tisknout knihy, nastala inflace moudrosti, a tak zanikla víra v boha a jiné hlouposti, inflace je jako stín před kterým nejde utéci! Vše jistě směřuje do virtuální reality, skutečná realita zde bude jenom pro stroje a roboty, inteligentní systémy budou existovat jenom ve virtuální globální realitě, kde bude všude tlačítko návrat zpět, uděláš chybu a vrátíš se zpět a zkusíš to znova, nabouráš virtuálním autem, tak se vrátíš zpět, a zkusíš to znova. Virtuální prezident řekne větu, a ukáže se vyskakovací okno, zkus to znova, máš ve větě amatérskou chybu. Příživník něco ukradne, a vyskočí virtuální okno, zkus to znova, krást a lhát se nemá.