Ano, jaký pastýř takové je i jeho stádo

Politika byla a bude postavená na ekonomice, pokud ekonomika nefunguje tak se zhroutí; centralismus, humanismus, feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, nacismus, hinduismus, egoismus, atd. lidi chtějí chléb a hry, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ekonomika je o tom že ve vysokých funkcích jsou profesionálové co nelžou a nekradou, jenom ten kdo vidí jaké to zde opravdu je, může vést ty co nevidí jaké to zde je, jaký pastýř takové je i jeho stádo, pokud je pastýř ubožák je i jeho stádo ubohé.

Je to pořád stejný příběh o tom že dobrota je žebrota, lidi dělají chyby to nezměníme ale lidi by už svoje chyby neměli opakovat a to můžeme změnit, moudrý je ten kdo se poučí z cizích chyb a hloupý je ten kdo se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady tomu není ani pomoci, jak si to zde uděláme takové to zde budeme i mít, sundejme se konečně pokrytecké masky a řekněme si objektivně co je třeba změnit tak že pravda zvítězí nad lží a spravedlnost nad nespravedlností, z díla poznáme kdo je profesionál a kdo je amatér, už zde bylo dost protekce díky které se nahoru dostávali lidi co uměli jenom lhát a krást.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..