Ano, je třeba očistec očistit od hříšníků

Ano, právě jsi v konzumním očistci. Náboženství hříšníkům lže, že po smrti je peklo a ráj, ve skutečnosti po smrti nic není, jediné co zde skutečně je to je konzumní očistec ve kterém hříšníci uboze existují, protože je stvořil Satan, ke svému pekelnému obrazu.
 
Satan stvořil i; dogmatismus, dezinformace, pohádky, pověry, symboly, mytologie, fetišismus, rituály, kouzelníky, šamany, kněze, rabíny, guru, prezidenty, krále, sekty, náboženství, politiku, reklamu, atd. život je dočasný evoluční proces, založený na cestě k cíli, pokud zde není existenční cíl, je zde stres a deprese, protože psychicky bloudíme. 
 
Služebníci Satana jako třeba Ježíš Kristus a Buddha, dávají věřícím hříšníkům existenční cíl, aby v konzumním očistci vše optimálně fungovalo, a nebyli zde v konzumním očistci problémy. Pravým smyslem života je se očistit od ubohých chyb, bezchybný hříšník je potom hříšníkům vzorem, který se evolučně kopíruje. 
 
Nestačí se očistit od povrchních chyb, je třeba se očistit i od genetických chyb. Proto se Satan rozhodl pro to že GVKB roboti budou v očistci každoročně testovat fyzicky a psychicky hříšníky na kvalitu a nekvalitní hříšníci, se dají do GVKB konzerv společně s drůbežím separátem. Ano, bude líp hříšníkům, když zde nebudou špinaví hříšníci, se kterými byli v konzumním očistci jenom problémy, je třeba konzumní očistec očistit od špinavých hříšníků.