Rubriky
Sex

Ano, je zbytečné to někde psát

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Když si pustím rádio nebo televizi, je tam samý ubohý pičus, co kecá jenom samé ubohé píčoviny, a ostatní pičusové jej poslouchají a někdy mu i tleskají. Nejhorší je, že se píčoviny zde přemnožili, a tak došlo ke globální krizi, jenže povídej píčám, aby se nerozmnožovali, to je na píču. Tady nějaký pičus napsal, že kouření a alkohol prý škodí zdraví, copak takové píčoviny zajímají nějakou píču, které jde jenom o to, aby zde dělala píčoviny. Nejhorší je, když musíš v zaměstnání nebo ve škole, poslouchat nějakou ubohou píču, co si o sobě myslí, že je neomylná.

Proč nikde nenapíšou, že díky píčovinám zde je vše na píču? To ví přeci každá píča, a je zbytečné to někde psát. Ty píčo, je to tady na píču, co s tím naděláme, vše se zde točí kolem píči, a tak logicky zde musí být vše na píču, a tak elitní ubožáci, zde dělají jednu píčovinu za druhou. Jsi ubohý píčus, jenom nadáváš na to, že je zde vše na píču, ale už nevíš co s tímto problémem učinit, aby zde vše konečně nebylo na píču, a nemuseli jsme se bavit jenom o tom, že je zde vše na ubohou píču.

Jakmile byla evolucí stvořená píča, muselo logicky dojít k tomu, že je zde vše na píču, dokud zde bude existovat píča, co té doby zde bude vše jenom na ubohou píču, za vším hledej píču, a o tom to zde je, že následkem je to, že je zde vše na ubohou píču. Když si pustím rádio nebo televizi, je tam samý ubohý píčus, co kecá jenom samé ubohé píčoviny, a ostatní píčusové jej poslouchají a někdy mu i tleskají.

Nejhorší je, že se píči zde přemnožili, a tak došlo ke globální krizi, jenže povídej píčám, aby se nerozmnožovali, to je na píču. Tady nějaký píčus napsal, že kouření a alkohol prý škodí zdraví, copak takové píčoviny zajímají nějakou píču, které jde jenom o to, aby zde dělala píčoviny. Nejhorší je, když musíš v zaměstnání nebo ve škole, poslouchat nějakou ubohou píču, co si o sobě myslí, že je neomylná. Proč nikde nenapíšou, že díky píčám zde je vše na píču? To ví přeci každá píča, a je zbytečné to někde psát.