Ano, Ježíš Kristus se nechal digitalizovat

Ekonomika potřebuje radikální změny, je třeba lidi naskenovat a jejich těla v krematoriu eliminovat, lidi budou existovat jako inteligentní programy ve virtuální realitě, na fyzickou práci zde budou jenom stroje a GVKB roboti. Lidské tělo je luxus, který si už nemůžeme dovolit, robot pracuje lépe a levněji, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. 
 
Ve virtuální realitě nelze už lhát a krást, vše bude pod kontrolou a tak skončí doba, kdy lidi dělali chyby. Nebude už třeba mít; armádu, vězení, nemocnice, školy, atd. skončí plýtvání hodnotami, hodnotu má dneska jenom psychická práce, a práce fyzická už nemá žádnou hodnotu a tak jí necháme robotům. Bude to cesta z očistce do ráje, Ježíš Kristus se nechal digitalizovat a potom nechal svoje zbytečné tělo eliminovat, otázkou je máš v hlavě nějaké informace, které mají hodnotu, nebo máš v hlavě jenom samé informace s nulovou hodnotou, protože jsi nula.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..