Ano, jsme tím, čemu jsme dali protekci

Bohužel na hříšníky platí jenom očistec, bylo zde mnoho pokusů o to, aby bylo hříšníkům lépe, ukázalo se, že vše jsou příčiny a jejich následky, pokud je někdo zlý tak si zaslouží to, že se má zle, mnoho zlých lidí hraje pokrytecké divadlo o tom, že jsou dobří, jenže z díla nakonec poznáme to jaký každý člověk ve skutečnosti je.
Každý je loutkou, kterou ovládá situace, je jedno jestli jsi dole nebo nahoře, všude se musíš podřídit situaci, hříšník co si zde hraje na svatého je pokrytec a jistě bude za svoje pokrytectví i potrestán.
Mnozí si myslí, že je nová digitální doba a že zde už nejsou hříšníci a jsou zde jenom lidi, co dělají chyby, je to jenom hra ve které situace určuje pravidla, milujeme pořád jenom to, čemu jsme dali protekci, čemu je ale správné dát protekci?
Všeho zkuste a dobrého se držte, nedejte na rady od cizích lidí, to co vyhovuje cizím lidem to nemusí vyhovovat vám, každý zde má svůj osud. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš, jde o to mít správný cíl a jít za tímto cílem. Pověz mi, do čeho nejvíce investuješ čas a peníze a já ti povím, kdo skutečně jsi, jsme tím, čemu jsme dali protekci.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..