Ano, jsme už evolučně zaostalý druh

Proč diskriminovaní nepřizpůsobiví příživníci chtějí od státu peníze bez práce, protože je u nás bez problémů i dostanou, mají na to už vypracovaný chytrý systém, jak egoisticky trvale ekonomicky tunelovat náš chudý zadlužený stát. Kdo chce, ten si práci najde, práce je dneska dost, problémem je to, že je to těžká složitá špinavá práce za málo peněz, lepší je být s rodinou doma a koukat na televizi, než chodit do zaměstnání každý den jako otrok. Navíc začíná práce v EU rychle ubývat díky; globalizaci, automatizaci, optimalizaci, robotizaci, kontejnerizaci, digitalizaci, atd. nebude to trvat dlouho a práce za mzdu zde už pro lidi v EU žádná stejně nebude! 
 
Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem bude do továren a úřadů vstup zakázán, protože zde by inteligentním autonomním robotům jenom překáželi. Co zavést v EU základní nepodmíněný příjem, zní to lákavě, ale nefunkční socialismus nám jasně ukázal, že je to naivní utopie, opakovat zase stejnou chybu to je vrchol hlouposti. Jedná možnost je začít přebytečné lidi dávat do masových konzerv společně s drůbežím separátem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Poslední člověk v EU skončí nahý v EU zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, po Praze budou chodit jenom EU roboti a budou se fotografovat pomocí fotoaparátu na dlouhé skládací tyčce před zajímavým turistickým pozadím a fotky okamžitě po vyfocení odešlou na sociální sítě.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..