Ano, každá hra potřebuje pravidla, která se dodržují

1
Je to zde o selhání principu internetu a selhání mocných a bohatých elit, slepý zde vede slepé, internet vznikl proto, abychom si profesionálně pomáhali a nevznikl zde proto, abychom si škodili a škodolibě házeli klacky pod nohy, shrnuto je to tady celé globálně o amatérismu, následkem je logicky blbá nálada a sebevraždy
2
Dalším problémem je to, že mají přístup na internet neregistrovaní návštěvníci. 
3
Je třeba zde konečně zavést to, že internet nebude pro nikoho už anonymní, a nebude problém si zjistit u každého; textu, fotky, filmu, programu, atd. kdo je skutečným autorem, a napsat mu na email, nebo mu zatelefonovat.
4
Je to na internetu zahlceno amatérskými informacemi a amatérskými programy, internet není profesionální systém a proto upadá logicky návštěvnost internetu, GVKB umělá inteligence bude kontrolovat obsah internetu v reálném čase, a vše vadné bude okamžitě eliminovat, nebudou zde pro nikoho vyjímky a imunita, mazat se budou i vadné stránky, co mají podniky a organizace.
5
Máš strach, že se konečně zjistí, kdo skutečně jsi, to jde léčit, zajdi za lékařem, a on tě bude léčit, až se vyléčíš, tak si na internetu uděláš konečně profil a v něm bude číslo tvého telefonu a tvůj email. 
7
Kdo to jsou trollové, co zde na internetu škodolibě tapetují a tím veliké škody druhým svým ničemným jednáním  způsobují?
8
Trollové jsou psychicky nemocní lidé, co žijí v psychicky nemocném prostředí, podívejme se na 21. srpna 1968 kdy k nám vrhla cizí armáda, došlo k zatčení a internaci československých vedoucích představitelů, Dubčeka, Smrkovského, a dalších, vojska bezcitného agresora z východu zde zůstala až do roku 1991.
9
Už zde bylo dost problémů s invazí ničemů, co umí jenom vše zničit, minulost našeho národa je plná takových invazí, které zde vše zničili, psychicky nemocní lidé umí jenom ničit a neumí nic vytvořit!
10
Podívejte se na Facebook jak on eliminoval násilně trolly, dobrota je žebrota; léčit a vyléčit, vědět a nemyslet, pracovat a odpočívat, vydělávat a utrácet, atd. o tom to je že každá hra potřebuje pravidla, která se dodržují.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..