Ano, každá vysoká funkce je za velký plat

Je to starý problém s rozdělením lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde jenom parazitismus, ve kterém ti co jsou nahoře parazitují na těch co jsou dole, těm co jsou nahoře je jedno, že někdo hladoví, nebo spí pod mostem, je to jeho soukromý problém, má se snažit o to se mít lépe. Minulost nám mnohokráte ukázala to, že moc a bohatství dělá z lidí bezcitné parazity, člověk je invazním agresivním druhem, který napadl ekosystém, život to je hra a pravidla určují ti, co jsou mocní a bohatí, u zvířat určuje pravidla situace. 
 
Nadbytek je zde díky nedostatku, současnost je postavená na dluhovém otroctví, dělníci dostávají jenom tolik peněz, aby byli schopní práce, a měli strach z toho, že nebudou mít ubohou práci. Pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do jámy, problém je v protekci, která umožňuje amatérům být na místech pro profesionály, z díla poznáte kdo je amatér a kdo je profesionál, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže. Ve sportu je kontrola, a ten kdo na to nemá, ten nemá ani šanci uspět, zde protekce nemá šanci uspět, už brzo zde GVKB informační technologie eliminuje globálně protekci, robot prezident bude vyznamenávat roboty, ten kdo bude chybovat nebo pracovat pomalu, ten skončí v krematoriu, lidí je na světě už jako much a eliminovat mouchy je správné.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..