Ano, každý charismatický politik je psychopat

Politika je programově řízený proces, který dává elitě výhody a jistoty které si elita nezaslouží, politici to jsou sluhové tohoto politického procesu, pokud je někdo z politiků vybaven charismatickými schopnostmi díky tomu, že je dokonalým psychopatem tak se tento politik stává vzorem pro ostatní psychopaty, politika není řemeslo, je to veliké umění, protože musíme mít talent na to, jak lhát a krást profesionálně tak že vás nikdo nepotrestá, jde o techniku čistých rukou, kdy se na rizikovou práci najímají kaskadéři. 
 
Sledujme toky peněz a zjistíme to, že politici jsou sluhové milionářů, přirovnal bych politiky k advokátům, co zastupují u soudu milionáře, a milionáři tak mohou v klidu lhát a krást ve velkém, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pravda a láska je zde už jenom za peníze, dobrota je přeci žebrota. Jenže přichází umělá inteligence a ta nahradí; milionáře, politiky, byrokraty, soudce, profesory, celebrity, atd. 
 
To bude znamenat veliký nárůst sebevražd, protože egoističtí příživníci neumí už žít jako ubožáci, a tak svůj život zbaběle ukončí, tak jako to udělal Adolf Hitler. Čína ukazuje naši budoucnost, USA to je letadlo bez pilota, a toto letadlo už brzo ekonomicky spadne, vše je zde dočasně, podívejte se na to, jak v minulosti zaniklo mnoho civilizací a kultur. Poslední člověk nakonec skončí nahý v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a do zoologické zahrady budou chodit autonomní GVKB roboti.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..