Ano, kdo nejde s novou dobou, je nepřítel nové doby

V budoucnosti zde nebude extremismus, protože zde bude digitální a čipová preventivní kontrola, tato kontrola preventivně eliminuje vše, co by mohlo způsobit extremismus, plevel se musí eliminovat rychle, aby nestačil vyrůst a zapustit kořeny, vše co je zde nekvalitní to je zde i plevelem, kvalita je základem, pro kvalitní digitální civilizaci, ve které není problém s tím, že se zde dělají chyby, a tak je zde něco chybné. Základem kontroly bude GVKB čip v hlavě lidí, čip odřízne mozek od reality a bude ovládat lidské tělo jako loutku, pokud nebude lidské tělo dobře fungovat, tak se lidské tělo optimálně eliminuje. 
 
Nebude zde už, já jsem myslel, tak jsem udělal chybu, na myšlení zde bude GVKB systém, lidi zde budou na to, aby pokorně rychle a levně sloužili od narození do smrti GVKB systému, malé se musí logicky podřídit zájmům velikého, skončí období, ve kterém byli; králové, císařové, šlechtici, prezidenti, senátoři, poslanci, ministři, papež, milionáři, celebrity, ředitelé, atd. lidi nebudou mít už tituly ani jména budou mít jenom globální číslo a na čele vytetovaný čárový kód. 
 
Vše se modernizuje a optimalizuje, člověk nemůže zde být jenom zbabělým pozorovatelem, kdo nejde s novou dobou, je nepřítel nové doby, s nepřáteli nelze mít smilování, protože dobrota je žebrota. Vše je o informacích, pokud je někdo ekonomicky dole, a má z toho deprese že je neúspěšný, tak příčinou je nedostatek informací. Propojení lidí pomocí telefonu a notebooku není optimální, a to už každému jistě došlo.
 
Proto jsou nutné GVKB čipy do hlavy, jiná cesta zde pro nás není možná, vše je obchod ve kterém musíme zaplatit, pokud chceme to, co potřebujeme. Zavede se globální testování psychické a fyzické, všech lidí na světě, a ten kdo v testech neuspěje, ten bude eliminován, a ten kdo uspěje, ten dostane GVKB čip do hlavy. Nebudou zde pro nikoho výjimky, nikdo nebude stát opodál, buď dostaneš GVKB čip nebo budeš eliminován, odstřihneme parazity od zdroje, o tom to je.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..