Ano, lékem na všechny problémy je antidemagogie

Tento lidský svět je obrazně jenom testovací verze, lidi jsou levným materiálem na pokusy, všichni jsme na tom stejně a naše snahy to změnit jsou naivní a marné. Vše zde probíhá ve vlnách, jsou vlny malé a vlny veliké, naše možnosti jsou limitované, každá výhoda přinese nevýhodu a každá jistota přinese nejistotu, podívejme se na problém s naší teoretickou univerzálností, lidi skončí školu a když se ocitnou v praxi tak neuspějí, kde je chyba? 
 
Chyba je ve spěchu, něco vymyslíme a zapomeneme to otestovat, proč se vším spěcháme a tak si problémy způsobujeme? Spěch je následkem strachu, vše zde jsou jenom příčiny a následky, máme mnoho otázek na které nemáme odpovědi, odpovědí je to že lidi dělají chyby, nevěřte na dogmata která se tváří jako bezchybná. 
 
Všechny ideologie jsou továrny na dogmata která z lidí dělají hlupáky a ubožáky, pravda je v lidové moudrosti a fyzikálních zákonitostech. Napětí mezi protiklady vše zde stvořilo díky tomuto napětí zde je i naše civilizace, jde o to aby bylo toto napětí v optimálních tolerancí, každý extrém způsobuje jenom problémy.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..