Ano, lidi jsou inteligentní pracující zvířata

Materialistická konzumní centralizovaná kultura prochází evolučním vývojem na počátku bylo jednoduché otroctví a na konci je digitální globální totalita. Socialismus je snaha přerozdělit zisk tak aby zde nebyli žebráci a milionáři, bez stimulace ale přišla zaostalost a konzumace alkoholu a cigaret. Jakmile GVKB roboti ovládnou civilizaci, tak lidi skončí v rezervaci a zde budou jíst granule a pít vodu, nebudou zde už muset pracovat, ale nebudou nic vlastnit, ani zde nebudou výhody, to bude komunismus po kterém dělníci touží, protože si komunismus chybně představují.

Mravenci a včely žijí v komunismu, to znamená že se z nich stali jenom jednoduché stroje a smyslem jejich existence je práce pro společnost. Systém ve kterém budou žít roboti bude systémem vojenským, budou zde jenom rozkazy a tvrdé tresty za nesplnění rozkazu. Svět k lepšímu nezmění politici a podnikatelé, svět změní vynálezy a to vynález umělé inteligence a vynález autonomních robotů co nahradí lidi. Člověk to byla evoluční testovací verze a robot je finální verze, lidi jsou inteligentní pracující zvířata, a tím jsou jejich možnosti limitované, a proto je nahradí roboti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..