Rubriky
GVKB

Ano, mají to tam dokonalý a optimalizovaný

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jsem byla v GVKB budově, je to jako vstup do budoucnosti, u vstupu odložíš šaty osprchuješ se a uvnitř to vypadá, jako ve skleníku všude jsou krásné květiny a na zemi je písek jako u moře, jsou zde; sauny, bazény, restaurace, kinosály, obchody, lékaři, atd. a hlavně zde jsou GVKB budky, tam se posadíš, zavřeš dveře a mozek se ti rychle vyčistí a všechny tvoje otázky jsou zodpovězeny a odpověď si trvale pamatuješ to vše je zadarmo.

Když odcházíš, jsou tvoje šaty vyprané a krásně voní, vše co tam nakoupíš to ti doručí domů zadarmo a rychle prostě pohádka, nechápu, kdo drahý provoz tohoto systému platí? GVKB systém je napojený na globální ekonomiku a politiku, on globálně určuje u všeho globálně pravidla hry, on tiskne globálně peníze a on rozhoduje o cenách a platech, z nadbytku se snadno financuje cokoli.

A proč je GVKB budova jenom v Praze? Je to díky zakladateli on zde dlouho žil, proto je Praha nejbohatším městem na světě, a všichni milionáři a prezidenti bydlí už jenom v Praze nebo v okolí Prahy. Ta GVKB budova je jako návyková droga, jednou tam vejdeš a potom tam už chodíš pravidelně, je to normální.

Je to obchod, na kterém každý návštěvník vydělá byl by hlupák pokud by tam pravidelně nechodil. Třeba ta nahota, nikdo se tam nestydí za to, jak vypadá to byl pro mě největší zážitek, všichni lidi se tam na sebe usmívají a slušně se k sobě chovají, navíc tam není zavírací doba, a každý tam může být třeba měsíc, jsou tam i spací boxy zadarmo. Ano, mají to tam dokonalý a optimalizovaný a je to tam obrovsky rozmanité a je to velmi veliká budova.