Ano, malý plat je zaměstnancům na hovno

Za stejnou práci je v každé společnosti jiný plat a následkem je snaha se přestěhovat tam kde je za práci veliký plat, proč je u nás malý plat za práci a třeba ve Švýcarsku je veliký plat za práci? Příčinou je vždy to, že jaký je hospodář takové je i jeho hospodářství, u nás je u moci špatný hospodář, a tak zde mají zaměstnanci platy na hovno.

Je třeba změnit u nás politiku a ekonomiku tak aby nám vládli jenom dokonalí hospodáři co nechybují, zavedeme u nás každoroční povinnou kontrolu kvality u všech vysokoškoláků a zaměříme se na; vědomosti, inteligenci, tělesné zdraví atd.

Ten, kdo nebude mít jako vysokoškolák platnou roční certifikaci kvality ten bude muset opustit vysokou funkci s vysokým platem, nejsme tak bohatí abychom mohli mít u nás ve vysokých funkcích staré nemocné hlupáky, dobrotu si zde bude muset každý zasloužit, abychom z díla poznali dobrého hospodáře.

Podívejme se do přírody nebo na sport, zde není možná protekce, díky které by se mohl někdo dostat nahoru. Společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro lenochy a hlupáky, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít. Budeme muset zde provést mnoho nepopulárních změn, takto vyčistíme od špíny naši politiku a ekonomiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *