Ano, nahoře budou roboti a dole budou lidi

Pokušení je zdrojem soužení, a osvobození od pokušení je zde jenom pro osvícené jedince, jak ale dosáhnout osvícení které nás osvobodí od toužení? Problém je v tom že každý člověk je originál v originální situaci a tak logicky potřebuje originální cestu k osvícení, není možné vytvořit univerzální cestu k osvícení, proto jsou všechny rady vedoucí k osvícení chybné a v praxi nepoužitelné. Každý musí poznat sebe a situaci, ve které je a potom sám dlouho hledat cestu ke svému osvícení, jenže lidi jsou líní a zbabělí, takže se vzdají už na začátku, a tak mají blbou náladu a konzumují cigarety a pivo. 
 
Každý se stará jenom o cizí a nikdo se nestará o to co je mu blízké, stali se z nás cizinci ve vlastním domě, pokušení nám kraluje a tím nás do psychického očistce uvrhuje. Cesta je v tom zavést kontrolu u plození dětí a výchovy dětí, většina lidí na světě není vhodná pro plození a výchovu dětí, protože jsou zatvrzelými hříšníky. Navíc přichází nová doba, ve které stroje a počítače berou lidem zaměstnání a brzo bude robot prezident vyznamenávat roboty, skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře budou roboti a dole budou lidi.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..