Ano, nejsme připravení na nástup umělé inteligence

Tak jako nástup strojů změnil civilizaci, tak i nástup umělé inteligence změní civilizaci, jde o to, že se mnohé zrychlí a zlevní, mnoho specializací zanikne a vzniknou nové specializace, které nebude stará generace chápat.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, to bude znamenat logicky to, že skončí doba chození do školy a rozdělní lidí na ty co mají vysokou školu a ty co jí nemají. Skončí doba, ve které byli zaměstnavatelé, co zaměstnávali za mzdu lidi, každý si bude muset najít sám práci, ze které bude ekonomický užitek, práce bude velmi málo, protože nám budou konkurovat roboti.

Skončí doba fyzické práce, protože na veškerou fyzickou práci budou jenom roboti, stroje na práci a počítače na myšlení to bude nová doba. Pokud někdo získá výhodu tak bude muset počítat s tím, že za krátkou dobu o výhodu přijde díky umělé inteligenci a robotům. Většina lidí na světě se bude živit recyklací odpadu, budeme na skládkách rozebíhat auta a roboty, abychom získali peníze na nuznou existenci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..