Ano, nejsme připravení na radikální změny

Tou radikální změnou je globální nezaměstnanost, drahá pracovní síla donutí zaměstnavatele k radikálním změnám které povedou k veliké nezaměstnanosti, přichází doba ve které bude vše; digitalizováno, optimalizováno, robotizováno, virtualizováno, atd. zlomovým vynálezem bude umělá inteligence, zavádění GVKB umělé inteligence eliminuje obrovské množství práce pro lidi, v druhé vlně přijdou GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, a tím zde bude pro lidi konec možností, jak si zde najít zaměstnání za mzdu.

Naše materialistická kultura stojí na otroctví, kdy ti co jsou nahoře, mohou parazitovat na těch co jsou dole, pokud ale nahoře a dole budou jenom roboti a umělá inteligence, tak lidi skončí v rezervacích nebo v krematoriu. Je to o ekonomice, lidská práce nebude mít žádnou hodnotu, hodnotu bude mít práce umělé inteligence a robotů, lidi budou bráni jako ubohý dobytek. Mnoho lidí bylo silně závislých na tom že měli zaměstnání, a když přijdou o možnost mít zde zaměstnání, tak se psychicky zhroutí natolik, že začnou páchat sebevraždy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..