Rubriky
Vláda

Ano, nikdo neví kde je zakopaný pes

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Bohatství je tam kde je kvalita. Pokud se statisticky podíváme zpětně na ekonomiku a politiku globálně a optimálně tak zjistíme že bohatství je tam kde je kvalita, jakmile začne kvalita upadat tak následkem je zaostalost a bída. Karel Gott je jasným důkazem toho že kvalita je zdrojem bohatství, potřebujeme u nás lidi jako byl Karel Gott, proč je u nás takových kvalitních lidí nedostatek, a je zde nadbytek lidí co jsou nekvalitní tělesně a psychicky?

Příčin je mnoho, po velmi dlouhou dobu jsme zde byli jenom kolonie a kolonizátoři s námi jednali jako s otroky, kvalitní lidi od nás proto utíkali tam, kde se měli dobře protože tam s nimi nebylo jednáno jako s otroky. Staroměstská exekuce a poprava 27 českých pánů 21. června 1621 byla hromadná poprava dvaceti sedmi vůdců stavovského povstání (tří pánů, sedmi rytířů, 17 měšťanů) na Staroměstském náměstí v Praze.

Představovala nebývale krutou tečku za událostmi, které začaly třetí pražskou defenestrací 23. května 1618 a skončily 8. listopadu 1620 porážkou stavovských armád v bitvě na Bílé hoře u Prahy. Proč se mediálně nehovoří o této události díky které máme mnoho století blbou náladu? Jan Hus je upálen 6. července 1415 Kostnice, takto bych mohl pokračovat velmi dlouho, kde je zakopaný pes?