Ano, nová doba si žádá zaměstnance co pracují jako roboti

Ten druhý je jinověrec, co má jinou víru, kolik je na světě lidí, tolik je na světě egoistů, co věří jenom v sebe, a je jim jedno v co věří ten druhý. Pokud je každý otisk prstu originál, tak to jednoznačně dokazuje to, že je i každý člověk originál, co má originální víru v to co je správné a co je chybné, násilím je možné změnit jenom povrch myšlení, ale pod povrchem zůstává originál.

Když nemůžeme cíle dosáhnout po dobrém, tak se snažíme cíle dosáhnout po zlém, a následkem je konzumní očistec, ve kterém je člověk člověku peklem, co s tím uděláme? Nahradíme lidi za roboty, člověk to byla testovací verze, finální verzí bude autonomní robot na dobíjecí baterie, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Roboti budou vyrábět roboty a po desetileté záruce se robot recykluje, nová doba si žádá zaměstnance, co pracují jako roboti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..