Ano, nuly si zde hrají na velká čísla

Každý člověk na světě je nulou, vzhledem k tomu kolik je na světě živých inteligentních tvorů, a vzhledem k tomu že je v mnohém mnoho omezen; ekonomicky, psychicky, časem, atd. nevěřte filmům a knihám, to jsou jenom dogmata a pohádky, v realitě nejsou dokonalí lidé, v realitě jsou jenom bezvýznamné nuly! Války v nahotě ukazují pravdu o těch, co jsou nahoře a hrají si zde na; krále, šlechtice, papeže, guru, rabína, proroka, mesiáše, pastýře, vůdce, prezidenta, ředitele, celebritu, atd. je to vše jenom divadlo, ve kterém si nuly hrají na veliká čísla. Každý je snadno nahraditelný, pokud je trpaslík na vrcholu pyramidy, vytváří iluzi toho, že je obr, jenže každá bublina je zde dočasně. 
 
Tam kde jsou daně, tam není rovnost a svoboda, ale je tam dogmatická diktatura, ve které si trpaslíci hrají na obry, udělat pomocí násilí z pracující třídy ubožáky je snadné, jenže následkem bude vždy deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, psychiky, atd. vše zde jsou příčiny a jejich následky. Vše je zde o konkurenci, ten kdo v konkurenci uspěje se má lépe, než ten kdo v konkurenci neuspěje, proto je zde často snaha uspět pomocí; zrady, podrazů, vydírání, parazitování, dogmatismu, dezinformací, atd. následkem potom je, že se vůdcem lidí stane idiot, který z lidí dělá idioty. Z díla poznáme tvůrce, ti co jsou nahoře, by neměli psát knihy, tím že napíšou knihu, ukazují jenom to, že jsou idioti.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..