Rubriky
Parazitování

Ano, parazitů je zde jako sraček

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na to jak funguje vyhledávání informací na internetu, zjistíte že parazitů je zde jako sraček, jako první ve vyhledávání jsou samé informační sračky s nulovou informační hodnotou, díky protekci. Zakopaný pes v politice a ekonomice je protekce, díky protekci je zde parazitů jako sraček, a před těmito sračkami nelze nikam už utéci, protože paraziti jsou všude na světě.

Protekce je rakovinou která napadla konzumní civilizaci, a tak zde vše stojí za veliké hovno, protože parazitů je všude jako sraček. Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se stali invazním druhem, je problémem protekce, pokud zde nebude existovat nikde protekce, tak zde nebude ani problém s nepřizpůsobivými příživníky, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek, je zde spravedlivý trest.

Pokud vám tisk a televize lže jako když tiskne, tak se podívejte na objektivní statistiky, statistika je jako zrcadlo, které vám ukáže pravdu o tom, jak to zde skutečně objektivně dneska vypadá. Dělnická práce se stala ekonomickým trestem, a odměnou je zde parazitování díky protekci, následkem je obrovské zadlužení a nikdo už neví kdo ty dluhy zaplatí, logicky ceny zlata jdou všude nahoru, protože peníze a akcie jsou jenom papíry, jejichž hodnota je nejistá.

Policie není od toho aby pomáhala a chránila, je zde od toho, aby lidi kontrolovala a pokutovala lidi za maličkosti, pochopitelně heslo kontrolovat a pokutovat není mediálně populární! Vymývání mozků pomocí dezinformací, proměnilo konzumenty v dobytek s nulovou hodnotou a následkem je veliká konzumace; pohádek, reklamy, politiky, náboženství, mytologie, fetišů, módy, cigaret, alkoholických nápojů, marihuany, atd. pověz mi jaké máš závislosti a já ti povím kdo skutečně jsi, ano jsi parazit co je zde na hovno a proto z vysoka na vše sereš.