Rubriky
Parazitování

Ano, parazitům je vždy a všude líp než hostitelům

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

V základních principech je si zde podobné, žijeme všichni už mnoho milionů let ve virtuální realitě, kde je vše evolucí naprogramované, realita je virtuální iluze nebo hologram, hmota to je jenom energie a programy, tato virtuální psychická iluze vypadá jako vesmír a život. Smrt to je ukončení jednoho programu v konzumním systému kde je spuštěno nekonečné množství programů, život má smysl jenom pokud můžeme egoisticky parazitovat, a pokud parazitovat nemůžeme tak v depresi jako hostitelé myslíme zbaběle na sebevraždu.

Stabilní staré mrtvé programy jsou kostrou, která nese nové nestabilní programy, vše co je živé a inteligentní to zde je omezeno; časově, informačně, programově, ekonomicky, osudem, atd. tělo je nádoba ve které je mnoho programů a databází. Podívejme se na masožravé rostliny, nemohli si klasickou cestou obstarat existenční zdroje, tak se přizpůsobili a začali vraždit hmyz, stejně tak to dělá mocná a bohatá elita, co nám egoisticky ekonomicky a politicky vládne, elita se vždy přizpůsobí nové situaci a umí si najít nové netradiční existenční zdroje, je to celé jenom mediální divadlo, ve kterém parazit z dálky vypadá jako hostitel.

Miliony mrtvých hostitelů ve zbytečné světové válce to je jenom statistika, tragédie je když zemře v nemocnici stářím mocná celebrita, to se najednou mediálně státní smutek vyhlašuje. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, altruismus, egoismus, alibismus, kariérismus, protekcionismus, atd. ve skutečnosti je zde milion let centralismus, všechny lidské ideologie mají základy v centralismu, v centru je parazitující elita, a mimo centrum jsou ubozí hostitelé, někdy je centralismus znázorněn jako pyramida, kde na vrcholu je mocná elita a dole jsou bezmocní dělníci.

Otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem a tak toužení je příčinou soužení. U našich evolučních genetických předků se setkáváme s alfa jednici, co vedli smečku, tento princip přetrval do dnešní doby, a tak se milionáři a prezidenti chovají většinou jako alfa jedinci. Základem je pochopit kdo skutečně jsi, nejsi rozhodně tím co děláš, práce je vždy dočasný proces podle programu. Jsi ve skutečnosti levným materiálem na evoluční pokusy a je jedno jestli jsi prezident nebo dělník co pracuje za minimální mzdu.