Rubriky
Emigrace

Ano, pevnost řetězu určuje nejslabší článek

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše zde jsou organizace, které fungují díky naprogramovaným procesům, základem je zde kontrola aby se zamezilo problémům, často kontrola nefunguje optimálně a tím má organizace problémy, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, stačí jeden vadný člověk a díky němu se dostane organizace do krize to platí u; armády, policie, soudnictví, vězeňství, politiky, ekonomiky, podnikání, náboženství, školství, reklamy, atd.

V přírodě je přirozený výběr, který eliminuje slabé a hloupé jednice, v lidské společnosti nic takového není, následkem je degenerace a přemnožení ubožáků s malou hodnotou pro ekonomiku.

Za posledních 60 let se počet lidí na světě zdvojnásobil dneska je na světě 7 741 000 000 lidí před 60 lety to bylo 3 387 000 000 lidí. Většina přírůstku světové populace byla v zaostalých státech, kde rostou banány, zde se nepoužívá antikoncepce a nejsou zde běžné potraty. Následkem je logicky ekonomická migrace ze zaostalých států do vyspělých států, my jsme jenom tranzitní zemí, protože je zde malá kupní síla a málo se ekonomicky staráme o ekonomické migranty s tmavou pletí.

Velikým problémem se stává multikultura spojená s vysokou kriminalitou a vandalismem, dalším velikým problémem je sociální politika která umožňuje mnoha lidem se mít dobře, aniž by pracovali, navíc práce stejně už není ani pro mladé a vzdělané lidi protože se vše automatizovalo a optimalizovalo, podívejme se do nové továrny na auta kolik je tam robotů.