Ano, pravda a láska byla vyhnána z naší civilizace

Kauzalita je zrcadlo ve kterém spatříš oblečenou opici, realita ve které žiješ to je divadlo kde si hrají oblečené opice na lidi, následkem je mnoho problémů na které není řešení, můžete jít k demokratickým volbám a zde si vybrat oblečené opice kterým dáte naivně důvěru protože vám slíbili ekonomické a sociální zázraky, po volbách oblečené opice na svoje sliby rychle zapomenou a začnou se starat o to aby se z nich rychle stali milionáři. Všechny změny u naší kulturní civilizace jsou jenom módní změny.

Pochopte to že za vším je zde reklama od té doby co zde jsou daně, reklama stvořila; mytologie, pověry, rituály, fetiše, symboly, pohádky, kouzelníky, šamany, kněze, guru, proroky, politiky, obchodníky, podnikatele, profesory, byrokraty, soudce, atd. klameme se navzájem ve snaze se mít lépe něž ostatní, pravda a láska byla vyhnána z naší civilizace! Rozděluji oblečené opice na ty co zde uspěli a ty co zde neuspěli, za úspěchem zde jsou vždy výhody nebo protekce, poznej sebe a poznáš všechny lidi, všechny rozdíly mezi lidmi jsou jenom v rovině módy.

Tak jako podle módy oblékáme tělo tak i podle módy oblékáme naše myšlení, ten kdo nerespektuje módu, ten je za to pokryteckou společností nějak potrestán! Reklama nás klame pomocí módy u; politiky, náboženství, sekt, hnutí, vědy, umění, filosofie, atd. za vším je snaha o to aby se měli dobře ti co jsou nahoře, těm co jsou nahoře je jedno to že ty se máš zle je to tvůj soukromý problém protože jsi; hlupák, hříšník, neznaboh, jinověrec, zmetek, vůl, svině, blbec, šílenec, blázen, atd. je snadné druhé ponižovat a je těžké druhé povyšovat protože jsme egoisti.

Nikdo se nebude dobře starat o to co je mu cizí a každý se bude dobře starat o to co je mu blízké, dobrota je přeci žebrota. Z díla spatříme tvůrce a pokud je tvůrcem oblečená opice, tak dílo nemá žádnou hodnotu pro evoluci. Náboženství chce násilně měnit psychicky lidi, politika chce násilně měnit organizace a společnost, jenže to nefunguje, jediné co funguje je nahradit oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí globálně v rezervacích kde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali a tak za krátkou evoluční dobu zde lidi už nebudou a tím skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a nedokázali se ze svých chyb evolučně poučit.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..