Ano, přichází globální optimalizace

Soužení způsobuje toužení, vše zde jsou příčiny a jejich následky nebo akce a reakce, taky zde jsou i přímé úměrnosti, život je hra podle pravidel která určuje situace, nebo to co je nahoře, aby mohl někdo vyhrát musí jiný prohrát, to vedlo ke vzniku protekce která zajišťuje těm co jsou nahoře výhody a jistoty.
Někdo řekne takový je život, neřeš to co stejně nevyřešíš, starej se jenom o sebe, tvoje schopnosti a možnosti jsou limitované ekonomicky a časově, jako jedinec zde stejně nic nezměníš a i kdyby se změnil k lepšímu náš malý zaostalý národ, tak vzhledem k tomu, kolik je na světě lidí, tato změna je evolučně k ničemu, protože je statisticky malá.
Obrazně je to jako když uklidíš byt kde žiješ, jenže okolo tvého bytu jsou miliony bytů kde je špína a nepořádek a lidi v těchto bytech nepřesvědčíš k tomu, aby zde měli čistotu a pořádek. Občas zde vznikají svaté totality co pomocí násilí chtějí vše změnit, proč se tyto totality vždy jistě časem zhroutí?
Totality eliminují napětí mezi protiklady a tím promění lidi v živé mrtvoly, které zajímá jenom uspokojení základních potřeb a následkem je zaostalost a degenerace. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít.
Zde se logicky dostáváme ke kontrole která preventivně eliminuje v zárodku vše co je chybné, pokud je chybné mít mnoho chybných dětí, tak to řešíme antikoncepcí a potraty, rozmnožovat se má geneticky jenom to co je správné, ano většina dětí co se na světě narodí je chybná jenom 10 % dětí co se na světě narodí je správných, co s tím ale uděláme.
Kontrola porodnosti je politicky velmi nepopulární opatření, proti kterému se lidi budou bouřit, zde se dostáváme k zájmu celku a zájmu jednice. Jenom svatá globální totalita, může globálně prosadit optimální kontrolu porodnosti, bude se to vyřizovat jako stavební povolení, chceš sobecky mít vadné děti, tak běhej po úřadech a specialistech v nemocnici.
Porodíš tajně vadné děti bez povolení, tak dostaneš velikou pokutu a tvoje děti se eliminují v krematoriu. Mnozí skeptici namítnou, že zde bude nedostatek lidí na ubohou práci a mnoho důchodců co nepracují, to se vyřeší pomocí; globalizace, optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, informační technologie, kontejnerizace, atd.
Už nebudeme logicky potřebovat tanky a stíhačky, zrušíme globálně drahou a zbytečnou armádu, protože zmizí globálně přelidnění a degenerace, už zde nebude všude lidí jako sraček. Pokud je všude lidí jako sraček, tak logicky život stojí za hovno, protože ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na podřadné práce za minimální mzdu, ten kdo nebude každý den profesionálně pracovat, ten bude v krematoriu automaticky eliminován. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Nové dovezeme a staré odvezeme
Tak to dneska u mnohého velkého zboží funguje a lidem to vyhovuje, jenže co když dovezou inteligen...
Robot pracuje lépe než člověk
Pochopení podstaty práce, je klíčem k ekonomice a politice. Absolutno, ve kterém je vesmír a život...
Nová GVKB kultura kde každý zná den svojí smrti
Každý je sluhou konzumní společnosti. Nejde jenom o konzumování potravin, jde i o konzumování info...
Ano, kontrola zdraví lidí selhala
Každý je tím čemu slouží. Mnozí si myslí že jsou svobodní a že ničemu neslouží, jejich svoboda je ...
Ano, vše bude fungovat bez problémů pracujeme na tom
Vše se dneska vyrábí v továrně a je zcela logické že brzo se budou vyrábět v továrně syntetičtí li...
Mozek idiota
Kolik je na světě lidí tolik je na světě i idiotů, z dálky může idiot vypadat jako; král, císař, š...
Kladivo na hříšné příživníky
Vše je o čistotě tělesné a psychické, v ráji je čistota a v pekle je špína to je každému jasné, za...
Vše co je vadné to je třeba eliminovat
Podívejme se do ekosystému, zde se vše co je vadné eliminuje, zavede se měsíční kontrola lidí na k...
Proč naše děti nevychovává armáda?
Jak by naše konzumní civilizace vypadala, pokud by všude na světě mnoho století děti od narození d...
Ano, to je utopie
Ano, ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, myslíme a konáme podle situace, následkem je de...
Objektivní hnutí
Všechny organizace a hnutí jsou subjektivně dogmatické, je to marnost se snažit najít v minulosti ...
Práci je třeba zakázat škodí zdraví
Vše směřuje k tomu, že se z nás stanou pasivní pozorovatelé, bez možnosti něco změnit a ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..