Ano, produkujeme zmetky

Vše je zde v depresi, protože jsme profesionalitu nahradili amatérismem, z dálky může amatérismus vypadat profesionálně, je to ale jenom divadlo, ve kterém amatéři nosí masky profesionálů, a tento problém je všude, jak nahoře tak i dole, jelikož v tomto amatérismu žijeme mnoho generací, tak už jej nevnímáme. Rozebíral jsem do hloubky vzniky a zániky fanatických diktatur, tyto diktatury vždy vznikali v době, kdy byla společnost existenčně dole, a byla ochotná přijmout i zlou diktaturu, diktatura je jako mýdlová bublina, která praskne a nic po ní nezbude, každé násilí je zde dočasně. 
 
Pokud je společnost dole, není řešením přijmout diktaturu, řešením je odstranit amatérismus, který produkuje zmetky. Podívejme se na plození dětí, ti co jsou nahoře, nechtějí mít děti, a ti co jsou dole, chtějí mít děti, to je klasická ukázka amatérismu, správně mají mít hodně děti ti, co jsou nahoře a ti co jsou dole, nemají mít děti. Ti co jsou dole, to jsou zmetci, a logicky pomocí sexu produkují mnoho zmetků, pro které zde není v ekonomice už místo. Podívejme se na televizi, ze které se stal zmetek, protože se o provoz naší národní televize, starají jenom samí zmetci, ryba smrdí od hlavy
 
Zmetci vzali útokem i internet, následkem bylo zakázání anonymních komentářů u stránek a blogů, nebo se každý komentář pracně kontroluje před zveřejněním, nejhorší je situace na cz stránce; lide, zpovednice, poradte, odpovedi, diskuze.libimseti, atd. zde zmetci jenom jako trollové tapetují, a tím celý informační systém vandalsky eliminují, dobrota je žebrota, na zmetky je třeba použít stejné metody, jako na hmyz který nás obtěžuje, ideální se mi jeví mucholapky, mouchy zde pomalu umírají hlady, nechte zmetky vyhladovět, nekrmte trolly, co milují tapetování. Kdo profesionálně nepracuje, ať nejí, o tom to je, že nemá smysl zalévat plevel a krmit parazity, pokud chcete s balónem vzlétnout, musíte odhodit nejprve zátěž!
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..