Ano, programátoři jsou blbci

Vytočila vás zase srážka s blbcem, proč je zde vlastně tolik blbců, se kterými se musíme neustále srážet? Problém je v tom že lidi dělají chyby, a odmítají se ze svých chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci. Blbec je parazit který se psychicky uzavřel do svojí egoistické konzervy, a odmítá z té egoistické konzervy vylézt, aby poznal objektivní realitu, blbce najdeme mezi řediteli i mezi dělníky. 

 
Problémem je u blbců absence sebekritiky, blbec umí kritizovat jenom cizí lidi a jakmile si někdo dovolí kritizovat blbce, tak je zde násilný konflikt. Ano, paraziti milují jen sebe, ten druhý je; parazit, blbec, vůl, idiot, blázen, tupec, psychopat, deviant, neandrtálec, zmetek, atd. vše je zde chybně naprogramováno a proto to optimálně nefunguje, programátoři jsou blbci. 
 
Koupíte si doménu a dáte jí na hosting, potřebujete logicky u vaší stránky návštěvnost, aby vám stránka přinášela zisk, jenže programátoři jsou blbci, protože neumí vaši stránku naprogramovat tak, aby měla stránka velikou návštěvnost, slyšíte jenom samé hloupé výmluvy a programátoři tak z vás dělají hlupáka, který otázce návštěvnosti nerozumí. 
 
Problémem je u programů kompatibilita, vaše stránka není kompatibilní s internetem a proto máte malou návštěvnost, jak vlastně vypadá stránka která je kompatibilní a tak má velikou návštěvnost? Je to stránka na YouTube, zde jsou programátoři pod velikým tlakem a tak vytvořili konečně programový systém který zajišťuje velikou návštěvnost stránky. Pokud chcete spatřit to, jak nemá stránka na internetu vypadat, tak se podívejte na programově zaostalou stránku Zpovědnice a na to, jak tam jsou ubozí návštěvníci, a ubozí moderátoři.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..