Ano, recyklujeme vše co se nepřizpůsobí změnám

Pravidla a limity, jsou zde pevným bodem, kolem kterého se vše točí, když se změní pravidla a limity tak se musí vše tomu přizpůsobit, jinak to má problémy, jenže co když se něco nezvládne přizpůsobit a tak to zde má problémy? 
 
Je snadné říci takový je život, to neřeš, protože to stejně nevyřešíš. V současnosti ale začíná docházet k tomu, že je zde mnoho lidí co se nedokážou přizpůsobit velikým nárokům, a stávají se z nich příživníci nebo vandalové a zločinci. 
 
V přírodě je to jednoduché, zde ten kdo se nepřizpůsobí, ten se stává potravou pro ty, co se dokázali přizpůsobit. Jak se řeší přizpůsobivost u techniky, zde je to jednoduché, technika se recykluje a nahradí se novou technikou, akorát je zde problém s vysokými náklady na výměnu starého za nové. 
 
Přizpůsobivost je i u výroby a obchodu, nároky zákazníků narůstají a výrobce, který se nárokům nepřizpůsobí ten neprodá a zkrachuje. Existuje zde i monopol a diktatura, zde je místo přizpůsobení násilí, tento způsob manipulace je zde ale krátkou dobu, protože po vyčerpání zdrojů následuje zhroucení.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..