Ano, rozvojové státy jsou finančně negramotné

Neustále zde slyšíme, že je nějaký rozvojový stát na tom ekonomicky zle, a že bychom mu měli pomoci, statistika ale ukazuje, že naše ekonomická pomoc nic nevyřešila, protože pokud jsou v tom státě lidi ekonomicky negramotní, tak se nic k lepšímu zde stejně nezmění. Můžeme jim tam sice poslat ekonomické specialisty, ale díky finanční negramotnosti, která je zde hluboko zakořeněná, ani specialisté nic nezmění, kde je chyba? 
 
Podle mě je jádrem problému idealismus, pokud lidi nejsou realisty a nevidí, že bez modernizace a optimalizace se nic k lepšímu nezmění, tak je jenom marnost se zde o něco u rozvojových států snažit. Pokud dochází neustále k tomu, že se ušlape mnoho poutníků při kamenování Satana, tak co lze s takovými finančně negramotnými lidmi dělat? 
 
Zde je nutné použít nějaké moderní řešení, které idealisty rychle a levně odstřihne od jejich ideálního světa, tím řešením je odebrání dětí rodičům rok po narození, a zajištění výchovy v EU továrně na výchovu dětí, vše se dneska dělá průmyslově ve velkém, vychovávat děti v malém je základní chybou v EU, rodiče budou muset pochopitelně uhradit náklady na výchovu svých dětí do té doby, než děti získají vysokoškolské vzdělání. 
 
U většiny dětí nemá smysl do nich investovat, protože jsou geneticky chybné, tyto děti se budou recyklovat na EU substrát, a rodičům se bude tvrdit, že je o děti dobře postaráno, v době kdy by děti měli být tyto děti už dospělé, se rodičům oznámí, že dítě zemřelo nešťastnou náhodou, aby rodiče nepřišli na to, že platili alimenty mnoho let na dítě, co je už dávno mrtvé. 
 
Není žalobce, není soudce, lidi musí v EU pochopit, že peníze hlupáků EU nesmrdí, dobrota je přeci žebrota. Takto EU logicky okamžitě opustí lidi, co jsou finančně negramotní a my je nazýváme nepřizpůsobivými příživníky. Za sto let takto z EU zmizí dokonale finanční negramotnost, a budou zde jenom samí vysokoškoláci, co nelžou a nekradou.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..