Ano, Samsung je lepší než Apple

Nejde zde o můj subjektivní názor, jde o vědecká fakta a statistiky, problém Apple je v tom, že je uzavřený ve svém pohádkovém světě, a nevnímá tak realitu. Samsung vnímá velmi citlivě realitu a neustále se realitě přizpůsobuje, proč Apple nedokáže vnímat realitu? Apple je v USA a myšlení lidí v USA je o pohádkovém světě, kultura USA je založená na tom že z lidí udělá děti, co věří na pohádky.
 
Dítě je snadno manipulovatelné, o tom to je! Podívejte se na to, že prezident USA při zvolení přísahá na Bibli a to jasně dokazuje to, že USA věří na pohádky, Bible to jsou pohádky pro dospělé. Samsung vychází z Japonského obchodního úspěchu, Japonsko začalo mít obchodní problémy, když začalo využívat levnou Čínskou pracovní sílu. 
 
Dneska už je v Číně kvalitní pracovní síla, převýchova zaměstnanců potřebuje vždy minimálně jednu generaci, veliké věci trvají velikou dobu. Podnikání to je boj o zisk, jde o to, jak kvalitní jsou; lidi, stroje, programy, ideologie, ekonomika, atd. USA by se mělo poučit ze svých amatérských chyb a postavit velikou továrnu na Apple produkty na svém území, přej pracujícím v USA a bude ti přáno, dej pracujícím v USA práci a bude ti dáno. 
 
Podívejme se na Apple Mac mini, je to malý počítač, který je čtyři roky pořád technicky stejný a tím je už zastaralý, a srovnejme jej s chytrými hodinkami Galaxy Watch 46mm od Samsungu. USA potřebuje změnit vládu, kdy se zde moc předá chytrým mladým lidem, co se vypořádají s problémy, které USA už dlouho trápí, už se nebude přísahat na starou Bibli, ale bude se přísahat na mobilní telefon od Applu, který byl komplexně vyroben v USA.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..