Rubriky
Diktatura

Ano, stát je zločinecká organizace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Inteligence je schopnost pomocí porovnávání najít správné řešení a pokud porovnáme to jak funguje zločinecká organizace a jak funguje stát zjistíme to, že stát funguje stejně jako zločinecká organizace, a tak každý prezident, to je obyčejný šéf zločinecké státní organizace. Pochopte konečně to, že dobrota je žebrota a zlo je moc a bohatství, nadbytek pro stát, je zde díky nedostatku pro dělnickou třídu.

Druhá světová válka, ve které zahynulo asi sto miliónů lidí, jasně odhaluje to, že je každý stát na světě zločinecká organizace, které je jedno, že ve zbytečné válce umírají miliony lidí. Život je hra, o to co potřebujeme a milujeme, každý člověk je součástí této hry, a stát to je organizace složená z lidí, co hrají hru o to co potřebujeme a milujeme, ve hře se z nás stávají zločinci, protože dobrota je hra, válka to je veliká hra ve které umírají lidi proto, že se jeden stát rozhodl že vyhraje nad jiným státem, násilí je součástí života, protože dobrota je žebrota.

Stát vzniká díky přelidnění, a proto dělá stát vše pro to, aby zde bylo přelidnění, protože tak je hodnota člověka nulová, a je možno s ním snadno manipulovat. Pokud by na světě nikdy nikde nevznikl stát, tak by zde nikde nebylo ani přelidnění a tím by nebyla hodnota člověka nulová. Stát určuje násilně pravidla hry a trestá ty co pravidla hry porušují; ekonomiky, byrokraticky, vězením, blázincem, mučením, smrtí, atd.

Stát si hraje na boha. prezident je zástupcem boha na zemi a tak má svatou imunitu. Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní a bezcitní zločinci, pokud by mohli volby eliminovat státní zločineckou organizaci, tak by se volby zakázali! Politici slibují ekonomické a sociální zázraky po volbách, je to stejný podraz jako když vám náboženství slibuje ráj nebo převtělení po smrti, sliby se slibují a jenom blázni se radují krátkou dobu, než jim dojde to že jsou blázni.