Ano, svět nemění ti, co mají moc a bohatství

Proč se dívají všichni nahoru, a nikdo se nedívá dolů? Příčinou je pokrytectví, stali se z nás herci a diváci, každý by na tomto divadle chtěl hrát hlavní roli, aby se měl lépe než ostatní, následkem jsou kariéristické závody. Aby vše optimálně fungovalo tak zde nesmí lidi chybovat, nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, podívejme se na dílo lidí a zjistíme že toto dílo je plné chyb. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, svět nemění ti co mají moc a bohatství, svět mění ti co umí přijít s něčím novým a to uvést do reality, někde jsou změny snadné, a jinde jsou změny nemožné protože je zde vše zakonzervované na dlouhou dobu.

Podívejme se třeba na dogmatické totality které z lidí dělají ubožáky a brání lidem v tom aby lidi mohli z této dogmatické totality utéci tam kde není dogmatická totalita. Problém s Romy je problém dogmatické totality ve které existují Romové a oni se neumí vzdát této dogmatické totality, postavené na sociální kultuře, je třeba Romům odebrat po narození děti a svěřit tyto děti robotům s umělou inteligencí, těžko na cvičišti a lehko na bojišti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..