Rubriky
Vláda

Ano, svět se k lepšímu změní díky evoluci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Úspěch dělá z lidí bohy a neúspěch dělá z lidí voly, o tom je víra v Boha. Život je hra a pravidla určuje situace nebo elita, každý člověk je hráč, který touží egoisticky po tom aby vyhrával, a tak se měl božsky, jenže každý nemůže vyhrát, někdo musí i prohrát, a tím se z něj stane vůl, který touží marně po tom být zde bohem. Každý zisk je spojen se ztrátou, čím více jsi nahoře tím více se vzdaluješ od reality a existuješ jenom ve svém uzavřeném světě, kde se vše točí okolo; bohatství, moci, popularity, atd.

Naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, krátkodobě je sice možné limity překročit, ale tento úspěch je krátkodobý, v mnohém to celé připomíná pevnost, a ten kdo je venku, chce dovnitř, a ten kdo je uvnitř, chce ven. Svět nemohou k lepšímu změnit ti co mají moc a bohatství, svět se k lepšímu změní díky evoluci.

Často je zde snaha násilím evoluci zastavit a následkem jsou problémy na které není řešení, podívejme se třeba na vysoké ceny za benzín a telefonní poplatky u mobilních telefonů, ptejme se komu to vyhovuje že je u nás bída a zaostalost, vyhovuje to pokryteckému Německu, které tak může na nás snadno parazitovat. Platy jako za socialismu, a ceny jako za kapitalismu, o tom to zde je, logicky je zde snaha, od nás utéci do Německa.