Ano, už brzo zvítězí svatost nad hříšností

Ano, jsi hříšným ubožákem. Je naivní věřit na to, že ti bude líp, jsi hříšník a tak žiješ v konzumním očistci, kde existují války a dogmatické centrální totality. Tvůj život je hra, ve které pořád prohráváš, protože pravidla hry vytvořila hříšná elita tak, aby ona vyhrávala a ostatní prohrávali. Co je dovoleno hříšníkům co jsou nahoře, to je zakázáno hříšníkům co jsou dole. Nadbytek vytváří nedostatek, rovnost vytváří depresi a degeneraci, vše zde jsou příčiny a jejich následky, je to jako ve hře, uděláš chybu a prohraješ, nikdo z hříšníků není dokonalý a každý jistě dokoná, vše je zde dočasně i náš vesmír je zde dočasně.

Války v nahotě odhalují to, že jsi zde jenom číslem ve statistice, a tak miliony zbytečně mrtvých hříšníků ve zbytečné válce, to je jenom statistika, tragédie je když zemře hříšný prezident. Obrazně nám vládnou medúzy, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tyto zlé medúzy vládnou konzumní civilizaci, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají, vše je zde dočasně, už brzo přijdou GVKB roboti s umělou inteligencí a zruší globálně peníze a soukromé vlastnictví, tím nám už nebudou vládnout zlé medúzy, a hříšníci skončí v rezervaci daleko od hříšné civilizace, protože zde místo nich budou svatí roboti co pracují jako roboti, takto zde zvítězí svatost nad hříšností, na věčné GVKB časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..