Ano, už brzy zde nebudou peníze na důchody

Končí doba kdy byl stát díky daním a clu bohatý, práce za mzdu zde pro nikoho nebude protože počítače a stroje vezmou lidem veškerou práci za mzdu, člověk který chce za práci peníze bude pro zaměstnavatele luxus který si nebudou moci dovolit, robot prezident bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou místo lidí roboti, roboti budou soukromě podnikat a tím skončí soukromé podnikání pro lidi, atd.

Vše nakonec skončí globálním odsunem lidí do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby zde nebyli zbytečné problémy. Mnozí říkají že něco takového zde možná bude až za velmi dlouhou dobu a že se toho stejně nedožijí, je pravdou že o budoucnosti nic nevíme a minulost nezměníme, moudré je se ale připravit na veliké změny, abychom tyto změny snadněji překonali. Ideální by bylo opustit civilizaci a žít na takovém místě kde je celoroční dostatek existenčních zdrojů k životu, ideální jsou malé tropické ostrovy v oceánu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..