Ano, víme kdo může za blbou náladu

Za blbou náladu můžou chyby co dělají lidi! Nikdo z lidí není natolik dokonalý, aby nedělal chyby, chybují jak ti co jsou nahoře, tak ti co jsou dole, problém je v tom, že pokud udělá chybu ten kdo je nahoře, tak on ekonomicky mnoho poškodí ty co jsou dole. Je snadné trestat za chyby ty co jsou dole, a je těžké trestat za chyby ty co jsou nahoře. Aby děti nechybovali tak jsou pod dozorem dospělých, z toho je jasné že nad každým člověkem na světě musí být dozor který zabrání tomu aby lidi chybovali.

Dáme proto všem lidem do hlavy GVKB čipy a tak lidi nebudou už chybovat, čipy odříznou chybující mozek od reality a těla lidí budou řídit jenom GVKB čipy, tím už nebude potřeba; školství, rodina, politika, podnikání, náboženství, filosofie, sport, umění, armáda, policie, vězení, soudy, prezident, milionář, atd. Lidi budou mít dobrou náladu, protože budou psychicky existovat jenom v GVKB virtuální realitě, kde pravda a láska vždy jistě zvítězí nad lží a nenávistí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..