Ano, vládnou nám pokrytečtí paraziti

Ráj je zde jenom pro parazity. Svět lidí byl vždy rozdělen na ty co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v očistci, ti co jsou nahoře parazitují na těch co jsou dole, nadbytek vzniká díky nedostatku, rozděluj a panuj o tom je parazitování těch co jsou nahoře, ti co jsou nahoře hlásají že práce je správná ale sami nepracují a vše za ně udělají jejich sluhové, ano, vládnou nám pokrytečtí paraziti. Proč dělníci mají samé dluhy?

Ti co jsou nahoře vytvořili ekonomické otroctví, dělník dostane jenom tolik peněz aby byl schopný zvládnout chodit po celý život do zaměstnání a nemohl si nic ušetřit! Prý nejsou peníze na to dělníkům zvednout platy! Tak to není, ti co jsou nahoře potřebují, aby ti co jsou dole měli dluhy, a tak byli nucení neustále pracovat jako ekonomičtí otroci.

Všude na světě je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, pomalu se stoupá nahoru a rychle se padá dolů. Mediální propaganda vymývá těm co jsou dole mozek dogmatickými dezinformacemi o tom, že jak si to uděláš takové to máš, ve skutečnosti to ale tak nefunguje, každý zde má svůj osud.

Dítě které se narodí ubožákům, nemá statisticky šanci na to se stát; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, atd. ten druhý je; vůl, blbec, svině, idiot, neznaboh, kacíř, blázen, atd. je to o tom, že nám ten druhý konkuruje a brání nám v tom, abychom se dostali nahoru, a mohli zde být parazitující elitou, co egoisticky parazituje na těch co jsou dole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..