Ano, vše je postaveno tak aby život neměl koncepci

Žijeme v amatérském systému, nefunguje socialismus ani kapitalismus, oba systémy jsou amatérské, protože je vytvořili amatéři, z díla spatříme amatéry, co si hrají na profesionály. Ekosystém je profesionální systém, a proto funguje, když se podívám na amatérskou práci vysokoškoláků, tak se mi chce zvracet, kde je chyba v Matrixu? Chyba je v tom že lidi jsou mnoho vzdálení od reality a žijí ve svém nereálném světě, který pro ně stvořila konzumní ideologie. Život lidí je hra podle chybných pravidel, chybná pravidla vytvořili vysokoškoláci tak, aby mohli diskriminovat egoisticky ty, co nemají vysokou školu.

Nadbytek je zde díky nedostatku, moc je zde díky bezmoci, atd. parazit vždy bude dělat vše pro to, aby mohl parazitovat a tom je naše blbá nálada. Podívejme se na povinnou vojenskou službu, nebo na alimenty, vše je postaveno tak aby život neměl koncepci, a tak lidi logicky používají antikoncepci, zdegenerovaných lidí je na světě obrovský nadbytek a tak je zde nedostatek peněz. Náboženství chce naivně změnit člověka, politika chce naivně změnit ekonomiku, evoluce není ale naivní a tak nahradí zdegenerované lidi za roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..