Ano, vše se globalizuje a digitalizuje

Moje soukromé teritorium, moje soukromá pravidla hry, o tom to zde všude, bylo, je, bude, protože dobrota je žebrota. Podívejme se na masožravé květiny, oklamou vzhledem a vůní naivní hmyz, aby jej mohli zabít a získat z něj živiny. Takto to zde ve všem funguje, ten druhý je masožravá květina, která se snaží vás oklamat, aby vás mohla násilně eliminovat, z cizího krev neteče, proto zde všemu kraluje lež a nenávist. 
 
Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, vše je zde o násilné manipulaci, ti co jsou nahoře, to jsou veliké masožravé květiny, a vše co se k nim přiblíží, to zabijí a stráví. Podívejme se na nadnárodní korporace, nabízejí nám jenom mizernou otrockou práci, nebo velmi drahé a nekvalitní produkty, nadnárodní korporace mají svoje soukromé teritorium, ve kterém platí jejich soukromá pravidla hry. 
 
Mnoho lidí si naivně myslelo, že je možné u nás podnikat úspěšně v malém, a nakonec přišli díky nenažraným exekutorům o vše, co měli, a stali se z nich bezdomovci. V malém šlo podnikat v době, kdy zde ještě nebyli daně a cla, s příchodem daní a cla, už nešlo podnikat v malém, a vyplatí se jenom podnikání ve velkém. Podnikání je obrazně jako divadlo, pokud je v divadle málo diváků, tak se pro málo diváků už nevyplatí hrát divadlo.
 
Dneska zde místo divadla je televize a sledování návštěvnosti televizního programu, největší zisk má televize z reklamy, a málo navštěvovaný program, je pro televizi logicky ztrátová záležitost. Všude jsou počitadla, která ukazují, jestli máme zisk nebo je zde ztráta, vše se globalizuje a digitalizuje.
 
Pohybujete se pomalu v zaměstnání, a tak vás zaměstnavatel vyhodí. Lidí je všude jako sraček, a proto život stojí za hovno z hovna nikdo ale bič neuplete, jde jenom o tom být nahoře jako prezident nebo ředitel, a moci z vysoka srát na ty, co jsou dole, v tomto kariéristickém závodě, vyhrávají už jenom profesionální psychopati, protože to jsou bezcitné a bezcharakterní masožravé rostliny.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..